O registraci

Kdo se může registrovat?

Registrovat se může každý člen klubu KČT Říčany Radošovice.

Proč se registrovat?

Po registraci získáte některé výhody:

• Přístup ke zprávám z výboru
  • Možnost stahovat z oddělení "Ke stažení"
  • Diskuze bez kontrolního výpočtu a s automaticky vyplněným jménem
  • Organizátoři akcí mají možnost spravovat své akce
  • a další...

Jak se zaregistrovat?

1. V levém sloupci stránky kliknout na "Registrace" (hned nad odkazem, přes který jste se sem dostali)
  2. Vyplnit všechny údaje tak, aby jste byli odpovědnou osobou jednoznačně identifikovatelní
  3. Počkat na potvrzení účtu odpovědnou osobou (v případě vyplněné e-mailové adresy přijde informace o potvrzení nebo zamítnutí účtu)

V případě, že Vás odpovědná osoba neidentifikuje jako člena našeho klubu, bude účet zamítnut. Před smazáním účtu máte čas se ozvat na e-mail kct.ricany@seznam.cz a doplnit potřebné údaje.

E-mailová adresa není povinná položka, ale je vhodné ji vyplnit. Získáte tím informace o průběhu registrace účtu a navíc můžete v případě zapomenutí hesla přes něj získat nové.

Zapamatujte si uživatelské jméno (login) a heslo vyplněné při registraci. Budete je potřebovat pro přihlášení k účtu.

Jak se přihlásit?

Pro přihlášení musíte mít vytvořen účet (registrace popsána výše) a potvrzený odpovědnou osobou.

1. V levém sloupci pod nabídkou stránek najděte pole "Přihlášení návštěvníka"
  2. Pod nápis "Login" napište uživatelské jméno uvedené při registraci
  3. Pod nápis "Heslo" napište heslo uvedené při registraci, nebo vygenerované při jeho obnově
  4. Stiskněte tlačítko "OK" umístěné pod polem s heslem

V případě schváleného účtu a správných údajů by jste měli být přihlášeni.

Po přihlášení se menu rozšíří o další položky a pole "Přihlášení návštěvníka" se přemění na pole s informací o aktuálně přihlášeném uživateli a tlačítkem na odhlášení.

Další informace

Všechna hesla uživatelských účtů jsou uložená v kódované podobě a nelze je nijak získat.

V případě zapomenutí hesla lze získat nové. Vlevo v poli "Přihlášení návštěvníka" klikněte na "Zapomenuté heslo" a postupujte podle instrukcí na obrazovce.

Při zapomenutí uživatelského jména ho obdržíte při změně zapomenutého hesla (viz bod výše).

Pro jakékoliv další dotazy můžete využít diskuzi stránek nebo kontaktní formulář na úvodní stránce.